TESLİMAT SÜRECİ

Bulgus.com.tr adresinde satışa açık olan ürünlerin tamamı halihazırda depomuzda bulunmakta olup, stoğu olmayan ürünlerin satışını yapmamaktayız. Bu nedenle siparişiniz onaylandıktan hemen sonra talep ettiğiniz adrese ulaşması için kargoya edilir. Hafta içi saat 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 16.00’dan sonra verilen siparişler ilk iş gününde kargoya verilir.

Sık yaşanmamakla birlikte, yoğun talep olması veya üreticiden tedarik sıkıntısı yaşanması durumunda stoklarda hata olması durumunda, tüketiciye bilgi vermek ve onayını almak koşuluyla 3 iş gününe kadar kargolama yapılabilmektedir. Ödemenizin onaylanması, siparişinizin kargoya hazır hale getirilmesi ve kargoya teslim edilmesi gibi tüm aşamalarda ücretsiz olarak sistemde kayıtlı e-mail adresiniz üzerinden sizi bilgilendireceğiz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim aldıktan sonra kargo görevlisi gözetiminde kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.