SIK SORULAN SORULAR

Aşağıda sıkça sorulan sorular mevcut, kendinize uygun cevapları bulabilirsiniz.

-Bulgus.com.tr adresinden satın aldığınız Bulgu’s markalı her üründe 1 yıl ürün garantisi vardır. Diğer markalı ürünlerde Markaların kendi garanti prosedürleri geçerlidir. Fakat tüm bu garanti şartlarının prosedürleriyle uğraşmadan Müşteri Memnuniyeti Politikamız doğrultusunda üretici firmalarla muhatap olmanıza gerek kalmadan Bulgu’s üzerinden çözebilirsiniz. 14 gün koşulsuz şartsız iade garantiniz vardır. (Mamalarda yalnızca paketin açılmaması koşuluyla) Garanti hakkınızı kullanmak için uzun prosedürlerle uğraşmanıza gerek kalmadan bize 02129510987 nolu telefondan ulaşarak iade veya değişim işleminizi başlatabilirsiniz. En geç 1 hafta içerisinde değişim işleminiz yapılmış veya paranız hesabınıza yatırılmış olacaktır.

-Bulgus.com.tr adresinden satın alacağınız ürünlerin ödemesini ister internet sitemiz üzerinden güvenli altyapıyla kredi kartına taksitle veya tek çekim, ister banka hesabına havale yoluyla ya da kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile kargo görevlisine yapabilirsiniz.

-Bulgus.com.tr adresinde sadece çatı şirketimiz Bulgu Grup bünyesinde yer alan kendi tescilli markalı ürünlerimiz ve distribütörlüğünü veya bayiliğini yaptığımız ürünler satılmaktadır. Menşei ve kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürüne sitemizde yer vermemekteyiz. Bu sayede sattığımız her ürüne garanti verebilmekteyiz.

-Bulgus.com.tr adresinde yer alan her ürünü isterseniz İstanbul Fatih’te bulunan satış ofisimize gelerek de alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul dışında bulunan ve gelip alma imkanı olmayan müşterilerimiz için talep gelmesi halinde şeffaf ambalajlama yaparak ürünü görerek almalarını sağlıyoruz.

-Bulgus.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde “9₺” kargo ücreti alınmaktadır. Sipariş tutarınız “70₺” ve üzerinde ise kargo ücreti ödemezsiniz.

-Bulgus.com.tr, T.C.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın denetim ve gözetim projesi olan ETBİS sistemine kayıtlıdır.

-Bulgus.com.tr Bulgu Group bünyesinde kurulmuş olan bir e-ticaret projesidir. 2010 yılından bu yana sektörde edindiğimiz tecrübelerin sonucunda sizlere en doğru ürünlerle en güvenilir şekilde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Bütün Bulgus.com.tr işlemleri Bulgu Group güvencesi altındadır.